poniedziałek, 3 czerwca 2024

Ślusarz Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: prace montażowe i wykańczające wyposażenie kontenerów na ciągniki siodłowe;

Ślusarz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

prace montażowe i wykańczające wyposażenie kontenerów na ciągniki siodłowe;

Wymagania:

umiejętność pracy w zespole;

zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;

umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się firmie;

atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania;

dodatek z tytułu pracy na drugiej zmianie;

możliwość wypracowania dodatkowych godzin;

możliwość rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

praca oferty Niemcypraca oferty Niemcy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czy ta oferta jest interesująca jest dla ciebie ? Coś byś zmienił co dodał, by była jeszcze lepsza. Koniecznie pozostaw komentarz po sobie, dzięki któremu będziemy mogli podjąć rozmowę o tym co ważne.